אחזקת מבנים

 
בעלי עסק וועדי בית בוחרים להיעזר בשירותי אחזקת מבנים, וזאת לא מטעמי עצלות, אלא מטעמי אחריות, חיסכון ואף מטעמי ראייה לטווח הרחוק. שירותי אחזקת מבנים מאפשרים לשמור על ערך הנכס, להעניק לדיירי המבנה תנאי מחיה ברמה גבוהה, ליצור את התדמית הרצויה (ולו אל מול הלקוחות), להיות שקטים שבכול רגע נתון יש אל מי לפנות וכמובן מתאפשר לחסוך זמן יקר ואף לחסוך עלות של נותן שירות חד פעמי.
 
 

שירותי החברה

 
אנו בשירותי "אזימוב הנדסה" מעניקים מגוון שירותי אחזקה נקודתיים אך מקיפים ומקצועיים. בין היתר אנו מתמחים במתן טיפולים ועריכת בדיקות תקופתיות ללוחות החשמל, משדרגים ומחליפים בעת הצורך את לוחות החשמל, מתפעלים מערכות בקרת מבנה, מתפעלים מערכות אלקטרומכניות, מתפעלים מערכות מיזוג אוויר וכמובן מתמחים בכול הנוגע לעבודות אחזקה כלליות.
 
 
 

ערך מוסף

 
 
לאורך השנים החברה מספקת את שירותיה למגוון לקוחות פרטיים, מסחריים, מוסדיים וציבוריים, ולאורך השנים הלקוחות למדים להעריך את הערך המוסף של שירותי "אזימוב הנדסה" - את ההתמקצעות הבלתי מתפשרת ואת הידע הנרחב בכול הנוגע לעבודות חשמל ומיזוג אוויר, שני תחומים מהותיים שלרוב כרוכים בלא מעט הוצאות. מכאן שלצד התפעול השוטף של תחזוקת המבנה, הלקוחות יודעים שכאשר צץ צורך תפעולי, הם יכולים להיות רגועים שהם נמצאים בידיים טובות, כך שמראש נמנעות בעיות, לא ממהרים להחליף חלקים (אם מתאפשר מתקנים), צוות התפעול זמין בכל רגע נתון ובאופן כללי זוכים לחסוך באופן מושכל ומשמעותי.
 
אחזקת מבנים - אזימוב הנדסה
 

תואר שני בהנדסת חשמל

 
בראש החברה עומד ויקטור אזימוב – בעל מקצוע שמחזיק בתעודת חשמלאי מהנדס ובתואר שני בהנדסת חשמל. מכאן שהידע המקצועי מאפשר להעניק מענה נרחב עבור מגוון צרכים משמעותיים. כך למשל כאשר צץ צורך להזמין חשמלאי, ולו כי יש צורך להתקין תשתיות חשמל, או פשוט לאתר תקלה שמובילה לקצר, הרי שניתן ליהנות משירותי אחזקה מבנים ברמה אחת מעל.
 
 

חיסכון

 
צורך במיזוג הנו צורך מוכר וחשוב ביותר. כמו כן, החלטות לא מושכלות בתחום עשויות להוביל להפסדים משמעותיים, ועל כן אם אפשרי לקבל שירות מקצועי שבין היתר חוסך כסף, אם מבקשים ששירותי האחזקה יאתרו בקלות תקלות, יעלו בזמן על בעיות ואף יבצעו בדיקות תקופתיות של לוחות וציוד חשמלי - הרי שהתשובה מולכם!
 
 

ראייה כלל מערכתית

 
מי שבוחר להיעזר בשירותי אחזקת מבנים מבית "אזימוב הנדסה" זוכה בשירותים מקצועיים, בראייה כלל מערכתית ובייעוץ מקיף בשלל הנישות הנ"ל. מכאן שגם אם יש צורך בהקמת רשת חשמל, הרי שאתם מוזמנים ליהנות מייעוץ מקצועי, מראייה מערכתית ומהיכרות מקדימה עם סך צרכי ונהלי המקום.
 
 

חברה אחת שמציעה יותר!

 
מכאן שאם בימים אלו אתם מחפשים אחר שירותי אחזקת מבנים מתקדמים, יעילים, חסכוניים ובעלי ערך מוסף - מוטב שתכירו חברת אחזקה שיודעת להעניק מעל ומעבר, חברת אחזקה שהידע שלה מציע יותר מאשר להחליף נורה ולגזום את הדשא. פנו אליו ונשמח להוסיף אתכם למעגל הלקוחות המרוצים שלנו!
 
 
צרו איתנו קשר עוד היום ותהנו מאחזקת מבנים בצורה הטובה ביותר!
  • טיפולים ובדיקות תקופתיים לוחות חשמל
  • שדרוג והחלפת לוחות חשמל
  • מערכות בכרת מבנה
  • מערכות אלקטרומכניות
  • מיזוג אוויר
  • עבודות אחזקת מבנה כללית