טכנאי חשמל

 
טכנאי חשמל הוא הכתובת המקצועית לפנות אליה במקרים של בעיות או תקלות שונות בחשמל, מורכבות ופשוטות כאחד. טכנאי חשמל משמש כסמכות מקצועית הן בתחום ההתקנה, הן בתחום התכנון והן בתחום תחזוקת ותפעול מערכות החשמל השונות. על פי החוק, יכול בעל מקצוע זה לבצע תכניות חשמל מסוגים שונים במערכות הביתיות עד לזרם של 400*3 אמפר (לחברת אזימוב הנדסה קימות כל התעודות המאפשרות לעבוד עם כל מתח גבוה או נמוך אחר). בשל היותם חלק חשוב ומרכזי מאד בחיינו, ומכיוון שאנו נוטים להשתמש בהם לא מעט, סובלים מכשירי החשמל, כמו גם המערכות החשמליות השונות בביתנו או בבתי העסק שלנו, מתקלות ובעיות, המצריכות מענה מתאים. טכנאי מוסמך יודע כיצד להתמודד איתן כהלכה, באילו אמצעים להיעזר וגם כיצד לפתור את התקלה.
 
 

על שירותיו השונים של הטכנאי

 
אנו נעזרים בשירותיו של החשמלאי לא מעט, כאשר מרבית החשמלאים כיום מחזיקים ברשותם תעודת טכנאי חשמל מוסמך (אחרים מחזיקים תעודות אחרות). ישנם סוגים שונים של עבודות חשמל ודירוגים שונים של בעלי מקצועי, הרשאים לבצע את העבודה עצמה. טכנאי בדרגה 100 יכול לבצע עבודות חשמל במתקנים שבהם מתח החשמל נמוך יחסית, ובתנאי שהוא נמצא תחת פיקוחו של בעל רישיון בדרגה גבוהה יותר. לעומתו, טכנאי בדרגה 110, יכול לבצע את אותן העבודות ללא פיקוח וכן לחתום על תכניות חשמל עד 40*1. הדרגה הגבוהה ביותר, שאליה יכול להגיע טכנאי חשמל היא 412. בדרגה זו ניתן לבצע עבודות חשמל במתקנים עם מתח תלת פאזי של עד 400*3, למעט תכניות שהינן מעל 250*3.

במקביל, יכול הטכנאי גם לבצע תיקוני מכשירים חשמליים שונים או תיקונים במערכות החשמל הביתיות. זו גם הסיבה מדוע נוטים להיעזר בשירותיו במקרים של בעיות או תקלות במוצרי החשמל הביתיים וכן גם לצורך תכנון מערכות חשמל ממוחשבות, לרבות מערכות שליטה ובקרה ביתיות. טכנאי שירות, הנשלח מטעמן של חברות שונות המציעות מוצרי חשמל מסוגים שונים, יהיה בדרך כלל טכנאי חשמל מוסמך, המספק שירותים הזהים לאלה, אותם מציע הטכנאי העצמאי.
 
 

למצוא את הכתובת הנכונה

 
בין אם לצורך תיקון מכשירים ביתיים או ביצוע עבודות חשמל מורכבות יותר, במתקנים חשמליים, ישנה חשיבות רבה מאד, ובייחוד לאור עניין הבטיחות, בפנייה לבעל מקצוע מנוסה, אמין ומיומן מאד. חשוב מאד לבדוק מול הטכנאי מהי דרגתו ולוודא כי הוא אכן רשאי לבצע את העבודה בגינה הוא הוזמן. מקצועיות שכזו תבטיח עבודה איכותית מאד וסביבה בטוחה.

לחברת אזימוב הנדסה ישנה כל תעודת הסמכה אפשרית ולכן החברה מספקת כל שירות חשמל אפשרי !
זקוקים לשירותיו של טכנאי חשמל? חברת אזימוב הנדסה היא הכתובת הנכונה. החברה מתמחה בביצוע סוגים שונים של עבודות חשמל ומיזוג אוויר ומעמידה לרשות לקוחותיה טכנאי חשמל ומהנדסי חשמל מורשים ומיומנים. בין אם לצורך ביצוע עבודות חשמל בבית הפרטי ובין אם בבית העסק, חברת אזימוב הנדסה מבטיחה מענה מהיר, מקצועיות ללא פשרות ופתרונות בהתאמה מלאה. לקבלת פרטים נוספים אודות השירות.