מערכות מיזוג אוויר

 
מאז ימי קדם האדם מנסה לחשוב תמיד איך לשמור על אקלים נוח ויציב ככל הניתן במקום שבו הוא נמצא, כדי שלא יהיה לו חם מדי או קר מדי. נדמה שהשאלה איך ליצור מערכות מיזוג אוויר הטרידה את מנוחתם של אנשים רבים, במשך אלפי שנים, הרבה לפני שהומצאה המערכת הזו בפועל.
 
 

מענף של עץ דקל למערכות מיזוג אוויר מתקדמות

 
האדם הקדמון חיפש את הדרך להתחמם – והיה משפשף אבני צור זו בזו על מנת ליהנות מאש חמימה וטובה, וטובל במים על מנת לצנן את עצמו בימי הקיץ החמים.

אם ניזכר בסרטים שממחישים איך חיו קיסרים ומלכים בעבר, נוכל לדמיין אותם יושבים על כיסא מפואר ולידם משרת צמוד שמנופף בעלה דקל עצום, כדי ליצור מעט רוח, כדי שאדוניו לא יזיעו. קל לדמיין את הנסיכות מאותם הסרטים מנופפות בעדינות במניפה כדי להקל עליהן במזג האוויר החמים.

נקפוץ כמה מאות שנים קדימה וניזכר בכל סוגי המאווררים הנוסטלגיים שפיארו מסעדות וסלונים, רק כדי להעניק ליושביהם משב רוח מרענן. ואז, הגיעה ההמצאה ששינתה את חיינו, המבוססת על הרעיון שדחיסה של גז והפיכתו לנוזל, יכולה לצנן את האוויר. וכך, בסוף המאה ה- 19 החלו ליצור מערכות מיזוג אוויר עבור מוסדות רפואיים וציבוריים, ובתחילת שנות ה- 50 החל השימוש במיזוג אוויר במערכות ביתיות.
 
 
 

העתיד כבר כאן: מערכות מיזוג אוויר לתעשייה

 
ענף מיזוג האוויר התעשייתי ממשיך להתפתח ולהשתכלל ללא הרף. בשנים האחרונות התפתחו מערכות מיזוג אוויר מתקדמות במיוחד, שמאפשרות קירור וחימום אופטימליים, תוך כדי התחשבות בסביבה.

מערכות VRFמערכות מתקדמות שמאפשרות פעולה רציפה של המדחס, שפועל לפי הדרישות של המאיידים. שומרות על טמפרטורה יציבה וללא פעולות שגורמות למדחס להישחק. קיימות גם מערכות מיזוג מודולריות שבנויות בצורות אסטתית, שמורות על רמת לחות וטמפרטורה יציבות והן שימושיות מאוד למוסדות ולמבנים מסחריים

מערכות מיזוג אינוורטר – המילה האחרונה בתחום מיזוג האוויר: היא חסכונית, משפרת את תנאי מיזוג האוויר והחימום, ובכך מונעת תחושת יובש. כמו כן באמצעותה ניתן להגדיר טמפרטורה שונה בכל אחד מהחדרים במבנה.

צ'ילרים ומערכות מים – בניגוד למערכות מיזוג אוויר, אלה מערכות שמתבססות על מים. הן מספקות תנאי קירור וחימום אופטימליים, ופועלות בצורה שקטה.
 
 
 

היתרונות של מערכות מיזוג מתקדמות

 
למערכות מיזוג אוויר מהדור החדש ישנם יתרונות רבים וברורים:
 
  • הן חוסכות באנרגיה ובחשמל
  • הן שומרות על טמפרטורה יציבה
  • פעילותן שקטה
  • קיימת אפשרות לשליטה ולבקרה באופן מלא
  • הן בעלות עמידות גבוהה
  • הן מונעות תחושת יובש האופיינית להפעלת מזגנים
  • יש אפשרות למיזוג אוויר בהתאמה אישית
 
 
 

זה הזמן להתקדם למערכות מיזוג אוויר חדשות

 
ללא ספק, קשה לדמיין את חיינו ללא מערכות מיזוג אוויר: הן משפרות את הנוחות האקלימית בכל עונה, בקיץ או בחורף ולכן יש להן ערך כל כך חשוב כדי להבטיח איכות חיים ברמה גבוהה.

צוות המומחים של אזימוב הנדסה – חשמל ומיזוג אוויר בעל ניסיון עשיר בתכנון ובהתקנת מערכות מיזוג אוויר לכל צורך ומטרה, עבור לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים כאחד. במשך שנים רבות החברה ליוותה לקוחות רבים וניהלה פרויקטים מורכבים להתקנת מערכות מיזוג אוויר.

על מנת שגם אתם תוכלו ליהנות מכל היתרונות שהזכרנו, אתם תיפגשו עם אחד המומחים שלנו. הוא ישאל אתכם שאלות מכוונות, ויבין מהם הצרכים הייחודיים שלכם, ובהתאם לכך יתאים את המערכת האידיאלית עבורכם. הצוות שלנו ילווה אתכם לאורך כל התהליך, עד לסיום ההתקנה המוצלחת, לשביעות רצונכם המלאה.
 
 
 
לתיאום פגישת ייעוץ עם המומחים שלנו להתקנת מערכות מיזוג אוויר מתקדמות, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום או להתקשר: 073-7841864
מערכות מיזוג אוויר - אזימוב הנדסה