עבודות חשמל

 
אזימוב הנדסה מספקת שירותי חשמל ומיזוג אוויר ללקוחות פרטיים, מסחריים, ציבוריים ומוסדיים במגוון סוגים: שיפור מערכות החשמל, שדרוג והחלפת לוחות ומתקני חשמל, טיפולים תקופתיים ואחזקה שוטפת.

החברה שנוסדה על ידי ויקטור אזימוב (בעל תעודת חשמלאי מהנדס, ותואר שני בהנדסת חשמל) בשנת 1992 מנוסה ותוכל לספק לכם את מבוקשכם בכל הקשור לעבודות חשמל בבית, בבית עסק או בכל מה שתחפצו.

אנו באזימוב הנדסה מתמחים ב-2 תחומים עיקריים:
  • חשמל
  • מיזוג אוויר

 
 
 

אילו עבודות חשמלאי מהנדס מורשה לעשות ותוכלו לקבל דרך אזימוב?

 
 
  • עבודות חשמל ותיקונים רגילים כחשמלאי רגיל - כחשמלאי מוסמך ובעל ניסיון הוא יכול לעשות את כל העבודות ברשת החשמל שבגללן מזמינים גם חשמלאי רגיל, הן בבתים פרטיים והן במוסדות ציבור, תעשייה ובמגזר המסחרי והעסקי. זה יכול להתחיל בעבודות התקנה של תשתיות חשמל ותיקונים של רשת החשמל, של שקעים ולוחות חשמל, קצרים ותקלות שונות בגלל מכשירים או בגלל בעיות תשתית. כל צורכי הלקוח בכל היקף, תיקונים והתקנות למיניהם - אם זאת מעלית או משאבת מים לבניין משותף, הגדלת חיבור או החלפת רשת ותשתית.

  • תכנון והקמת תכניות לרשת חשמל בבתים חדשים – הזמנת תכנית חשמל למבנים בכל מגזר מהתחלה ויחד עם האדריכלים והקבלנים, ביצוע עבודות הקמת תשתיות חשמל ורשתות שונות.

  • תכנון וייצור לוחות פיקוד וחלוקה של חשמל – לוחות החשמל במבנה מחברים את החשמל למבנה ומזרימים אותו בין היישומים והתפקודים השונים, כמו חדרי הבית או אולמות ייצור במפעל או חנויות במרכז מסחרי, לדוגמה. עבודות אלה מחייבות רישיון חשמלאי-מהנדס משום שנדרש ידע לא רק בתכנון ובהקמה אלא גם ידע בחוק החשמל, לדעת שיטות הגנה בפני חשמול, כיצד להעמיס מוליכים ולהבין בציוד לוחות חשמל.

  • פיקוח וניהול פרויקטים – חשמלאי מהנדס יכול לנהל פרויקטים בתחום זה ולדאוג לפיקוח ולאחזקה שלהם. התאמת לוחות חשמל ללקוח לפי הצרכים שלו, התאמת מערכות פיקוח ובקרה.

אז בפעם הבאה שאתם נתקלים בעבודת חשמל בבית או במקום העבודה שלכם אין לכם שום צורך להסתבך ולקחת סיכונים מיותרים, תשאירו את העבודה למומחים של אזימוב הנדסה.