שירותי מיזוג אוויר

 
המזגנים משמשים אותנו לא מעט לאורך כל השנה, בין אם לצרכי קירור ומיזוג החלל ובין אם לצורך חימום. בשנים האחרונות התפתח משמעותית תחום זה וכיום ישנם מזגנים איכותיים ומתקדמים מאד, בהשוואה לאלה שהוצעו לנו בעבר. יחד עם זאת, כפי שקורה לא אחת, אנו נתקלים בתקלות או בבעיות מסוגים שונים, הפוגעים ביכולתו של המזגן שברשותנו לשרת אותנו כהלכה. במקרים כאלה ישנה חשיבות רבה בפנייה לכתובת הנכונה, לחברה המתמחה במתן שירותי מיזוג אוויר, הכוללים התקנה, שירותי תיקונים ואחזקה שוטפת לכל סוגי מערכות מיזוג האוויר.

אזימוב הנדסה מעמידה לרשותכם מענה בהתאמה מלאה בתחום מיזוג האוויר כדי שתוכלו ליהנות ממערכת המיזוג שבביתכם או בבית העסק שלכם לאורך כל השנה. השירותים המוצעים על ידי אזימוב כוללים:
 
התקנה, שרות תיקונים ואחזקה שוטפת לכל סוגי מערכות מזוג אוויר:
צ'לרים
VRF
אינוורטורים
מזגנים מפוצלים ומיני מרכזים
ללקוחות פרטיים, מוסדותיים, מסחריים ותעשייתיים.
 
 
התקנת מערכת מיזוג האוויר – ישנן מערכות מיזוג אוויר שונות. אלה יכולים להיות מזגנים מפוצלים, מיני מרכזים, צ'לרים ואינוורטורים. כל מערכת בעלת תכונות שונות ולכל אחת צרכים אחרים. התקנת מערכת מיזוג אוויר על ידי המומחים לוקחת בחשבון את המרחב הקיים, את דרישות המשתמשים בו וכמובן את התנאים המיוחדים שיש במקום. היא מצריכה היכרות מעמיקה עם כל סוגי מערכות מיזוג האוויר ושימוש בציוד הנדרש על מנת לבצע את ההתקנה בצורה היעילה והבטוחה.

שירותי תיקונים – המזגנים של היום, ומתקדמים ככל שיהיו, עשויים לסבול מתקלות שונות. אלו יכולות להופיע מכל מיני סיבות, כשהרעיון הוא לזהותן במהרה ולטפל בהן בהקדם. לקוחות פרטיים או מוסדיים, לקוחות מסחריים וגם תעשייתיים נוהגים פעמים רבות להשתמש במזגנים ישנים, בני לא מעט שנים. המזגנים עובדים שעות ארוכות, מתאמצים לא מעט וסובלים, בסופו של דבר מתקלות. במקרים רבים החלפתו של המזגן היא המענה המתאים, אולם במקרים אחרים ניתן לתקן את המזגן הקיים ולהמשיך להשתמש בו לתקופה ארוכה. שירותי התיקונים של אזימוב הנדסה כוללים בחינת התקלה או הבעיה והתאמתו של הפתרון הטוב והנכון ביותר למערכת עצמה.

אחזקה שוטפת – על מנת שתוכלנה לפעול כהלכה, ישנה חשיבות רבה מאד באחזקה שוטפת ונכונה של מערכות המיזוג שבבית, במשרד או בכל מקום אחר. שירותי אחזקה שוטפת הם שירותים הכרחיים וחשובים מאד ומומלץ לדאוג לעשות זאת אחת לכמה חודשים. אופן התחזוקה נקבע בהתאם לסוג המערכת, אופייה וגם מידת השימוש בה. אחזקה נכונה, לרבות ניקוי חלקיה של המערכת עצמה, יבטיחו עבודה איכותית, חימום וגם קירור בדיוק כפי שרוצים ולאורך כל 12 חודשי השנה.

מעוניינים בהתקנת מערכת מיזוג חדשה או אולי תיקונה של המערכת הקיימת? זקוקים לשירותי אחזקה שוטפת עבור מערכת המיזוג שברשותכם?

אזימוב הנדסה היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החברה שירותי מיזגו אוויר של המומחים, המתבססים על ניסיון של שנים, מקצועיות ברמה גבוהה והתאמתו של הפתרון לצרכי הלקוח.
 
לקבלת פרטים נוספים אודות השירות, צרו קשר במספר 073-7841864
 
 

בין ספקי החברה

 
 
 
 
מתכננים לקנות מערכות מיזוג אוויר? צרו קשר כדי להתייעץ עם המומחים שלנו או התקשרו: 073-7841864
מיזוג אוויר - אזימוב הנדסה