תיקוני חשמל

 
בעידן של ימינו לאנרגיה החשמלית יש חשיבות רבה והשפעה ישירה על כל מה שאנו עושים. החשמל מהווה מוצר בסיסי המשפר ומקל על איכות החיים בכל התחומים. לכן, כאשר מתרחשות תקלות חשמל, כמו למשל הפסקת חשמל, קצר חשמלי, מזגן או מקרר שהפסיקו לעבוד, זה פוגע מיד בפעילות השגרתית.
 
 
תיקוני חשמל הוא תחום נרחב הכולל מגוון שירותים, הנחוצים לשמירה על שגרת חיים תקינה ונוחה, בין אם מדובר בבית, במשרד, במפעל, במקומות ציבוריים ועוד. כך לדוגמה, תיקון של מוצרי חשמל, טיפול בקצרים ועומסי חשמל, תיקון ותחזוקה של מערכות חשמל במתח גבוה, החלפת מפסקים ושקעים, התקנת תאורה, העברת ביקורת של חברת החשמל ועוד.
 
 
 
 
חשוב להדגיש, כי על פי חוק החשמל, תשי”ד – 1954 והתקנות שהוצאו מכוחו, עבודות חשמל צריכות להיות מבוצעות רק על ידי גורם מקצועי מוסמך המחזיק ברשיון מתאים לביצוע סוג העבודה. לפיכך, אם אתם זקוקים לתיקוני חשמל כלשהם, בכל מקום בו מדובר (בית פרטי, מקום עבודה או שטח ציבורי), חובה לפנות לאדם או חברה אשר עומדים בקריטריונים המקצועיים והחוקיים לביצוע התיקונים.
 
 
 
תיקוני חשמל - אזימוב הנדסה
 
 
 
 
 
 

איתור ופתרון תקלות חשמל

 
 
תקלות חשמל הן דבר נפוץ, ישנם סוגים רבים של תקלות הנגרמות מסיבות שונות. לעתים הסיבה יכולה להיות קצר חשמלי או עומס יתר על המערכת או בעיה בלוח החשמל הביתי הפרטי. במקרים אחרים הגורם הוא חיצוני וקשור לתשתית החשמל, הפסקת חשמל כללית יזומה ועוד. בנוסף, פעמים רבות אנו נתקלים במצבים בהם מוצרים ומכשירי חשמל פתאום מפסיקים לעבוד ומשבשים לנו את מהלך היום. כך, בין אם מדובר בדוד חשמל, מכונת כביסה ביתית, מכונת צילום או מכונה תעשייתית. קצר חשמלי הוא דבר שכיח שיכול לקרות בשל בלאי של החוטים שנקרעו או נשרפו, בעיה במכשיר חשמלי ספציפי שמקצר ומפיל את כל החשמל. בכל אחד ממקרים אלו, יש צורך בשירות של בעל מקצוע כגון טכנאי חשמל או חשמלאי מוסמך אשר יודע לאתר במהירות את מקור התקלה ולפתור אותה באופן מיידי ולתמיד.
 
 
 
 
 

הגדלת חיבור החשמל

 
לא פעם אנו נדרשים להגדיל חיבור חשמל בסיטואציות שונות בהן עומס על המערכת בשל ריבוי מכשירים חשמליים, בניית בית חדש או שיפוץ של מבנה קיים. על מנת לעשות זאת, יש צורך להסתייע בשירותים של בעל מקצוע, שיודע לערוך את השינויים הנדרשים במערכת החשמל הפרטית לפי הצרכים הנוכחיים או העתידיים ולהזמין את חברת החשמל אשר מטפלת בחיבור החיצוני. על מנת להגדיל את חיבור החשמל יש צורך לעבות ולחזק את החוטים הקיימים, להחליף נתיכי חשמל, להתקין מפסק המגן מפני התחשמלות ועוד.
 
 

הרכבה או החלפה של לוחות חשמל

 
לוחות חשמל הם דבר הכרחי וחשוב שחייב להיות בכל מבנה, דירה, משרד או בית פרטי. התקנה או שיפור של לוח חשמל נעשים רק על ידי חשמלאי שעוסק בתחום. תפקיד לוח החשמל הוא לספק ולפקח על החשמל הביתי, הוא מכיל מנגנון בטיחותי השומר על חיי אדם אשר מתנתק במידה שנוצר עומס יתר, סכנת התחשמלות או חשש לשריפה. מאחר ומערכת החשמל הפרטית מחוברת למערכת המרכזית של חברת החשמל, כל עבודה שהיא המתבצעת בלוחות חשמל, בין אם התקנה של לוח חדש, החלפה או שדרוג של לוח קיים, חייבת להתבצע באמצעות איש מקצוע מורשה ומוסמך בשביל להבטיח שהעבודה תעשה באופן בטיחותי ותקני.
 
 
לסיכום, במידה שאתם זקוקים לשירותי תיקוני חשמל כמו: איתור ופתרונות לתקלות, הגדלת חיבור, החלפת או שיפור לוחות חשמל, העברת ביקורות של חברת החשמל. הנכם מוזמנים לפנות אל חברת אזימוב הנדסה, חברה מקצועית
.ומנוסה המעניקה שירות איכותי ואדיב לכלל לקוחותיה.
 
 
 
 
חייגו עכשיו - 073-7841864